درباره ما

مرکز برنامه نویسی ایران مفتخر است که فعالیت خود را در تاریخ 1397/01/01 آغاز کند و در این راه موفق شود.

کار مرکز برنامه نویسی ایران چیست؟

مرکز برنامه نویسی ایران 3 کار مهم دارد.

1- ثبت سفارش نرم افزار: ما این توانایی رو داریم تا با تعداد زیادی از سفارشات شما مواجه شویم. یعنی کسانی که کسب و کار های کوچک یا متوسط یا حتی بزرگ دارند میتوانند نرم افزار دلخواهشان را ثبت سفارش کنند و ما آن نرم افزار را در کم ترین زمان ممکن آماده سازی میکنیم. قابل ذکر است که ما این توانایی رو داریم تا با سه سیستم عامل (اندرویدویندوزآی او اس) نرم افزارتون را بنویسیم.

توجه(بعد از آماده شدن برنامه توسط برنامه نویسان گرامی، واحد فنیمون سورس این نرم افزار را دریافت میکنند و صفر تا صد برنامه رو چک میکنند و اگر باگی یا اشکال داشته باشد آن را رفع و بعد نرم افزار رو به سفارش دهنده تحویل می دهیم.

شما میتوانید قوانین ثبت سفارش نرم افزار را در اینجا مشاهده کنید.

 

 

2-قرار دادن نرم افزار درمارکت: خود مرکز برنامه نویسی ایران مارکتی را در حال آمده سازی است که ان شا الله تا روز های آتی میتواند با مشابه مارکت های داخلی و خارجی رقابت کند. اما یک نکته دارد که باید نرم افزار با b4x نوشته شود. شما میتوانید نرم افزار خود را درخواست انتشار در مارکت دهید و فرم مربوط به آن را پر کنید و این توانایی رو داریم تا در تمامی مارکت های ایرانی و مارکت گوگل پلی و اپ استور انتشار دهیم. در صورت تحریم نبودن در تمامی مارکت ها منتشر میکنیم. ما این توانایی رو داریم تا با 3 سیستم عامل (اندرویدویندوزآی او اس) برنامه تون رو منتشر کنید. در زمان تکمیل فرم انتشار در مارکت میتوانید انتخاب کنید که به غیر از انتشار در پرومارکت در کدام مارکت ها دوست دارید نرم افزار را منتشر کنید

شما میتوانید قوانین انتشار نرم افزار را در اینجا مشاهده کنید

 

 

3-جذب برنامه نویس: ما میتوانیم تعداد زیادی از برنامه نویسان کشورمون که با b4x کار میکنند را شاغل کنیم. یعنی میتوانند نرم افزار های سفارش شده رو بنویسند و سورس آن را برای ما ارسال نمایند. در این مورد در 3 سیستم عامل (اندرویدویندوزآی او اس) فعالیت کنند.

شما میتوانید قوانین جذب برنامه نویس را در اینجا مشاهده کنید

 

 

چگونه با مرکز برنامه نویسی ایران ارتباط داشته باشیم؟

شما میتوانید از اینجا با ما ارتباط داشته باشید.

logo-samandehinextpay_trust_logo
})