درباره ما

مرکز برنامه نویسی ایران مفتخر است که فعالیت خود را در تاریخ 1397/01/01 آغاز کند و در این راه موفق شود.

کار مرکز برنامه نویسی ایران چیست؟

مرکز برنامه نویسی ایران 3 کار مهم دارد.

1- ثبت سفارش نرم افزار: ما این توانایی رو داریم تا با تعداد زیادی از سفارشات شما مواجه شویم. یعنی کسانی که کسب و کار های کوچک یا متوسط یا حتی بزرگ دارند میتوانند نرم افزار دلخواهشان را ثبت سفارش کنند و ما آن نرم افزار را در کم ترین زمان ممکن آماده سازی میکنیم. قابل ذکر است که ما این توانایی رو داریم تا با سه سیستم عامل (اندروید-ویندوز-آی او اس) نرم افزارتون را بنویسیم.

توجه(بعد از آماده شدن برنامه توسط برنامه نویسان گرامی، واحد فنیمون سورس این نرم افزار را دریافت میکنند و صفر تا صد برنامه رو چک میکنند و اگر باگی یا اشکال داشته باشد آن را رفع و بعد نرم افزار رو به سفارش دهنده تحویل می دهیم.

 

2-قرار دادن نرم افزار درمارکت: خود مرکز برنامه نویسی ایران مارکتی را آماده کرده که ان شا الله میتوانند تا روز های آتی با مشابه مارکت های داخلی و خارجی رقابت کند. شما میتوانید نرم افزار خود را درخواست انشار در مارکت دهید و فرم مربوط به آن را پر کنید و این توانایی رو داریم تا در تمامی مارکت های ایرانی و مارکت گوگل پلی و اپ استور انتشار دهیم. در صورت تحریم نبودن در تمامی مارکت ها منتشر میکنیم. ما این توانایی رو داریم تا با 3 سیستم عامل( اندروید-ویندوز-آی او اس)برنامه تون رو منتشر کنید.

3-جذب برنامه نویس: ما میتوانیم تعداد زیادی از برنامه نویسان کشورمون را شاغل کنیم. یعنی میتوانند نرم افزار های سفارش شده رو بنویسند و سورس آن را برای ما ارسال نمایند. در این مورد در 3 سیستم عامل(اندروید-ویندوز-آی او اس) فعالیت کنند.

logo-samandehi
})